Web Yazılım Geliştirme

-B2B/B2C

Perakende satış kanala ihtiyaç duyan müşterilerimize, tüketiciden müşteriye doğrudan alışveriş yapılabilen, veri koruma tabanlı özgün ve kullanışlı program yazılımları için bu pazarda olmak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Özel Web Tasarım

Özgün içerikler üreterek, tekrardan ve yinelemeden çok uzak tasarımlarımızla size özel web sitesi tasarımları yapıyoruz.

Özel Web Yazılım:

Markaya özel yaptığımız tasarımlar sayesinde, müşterilerinize güvenli bir ortam sunan özel web yazılım programlamalarını yapacağımız platformda size daha iyi bir hizmet vermeyi ve müşterilerinizin sizden daha iyi bir hizmet almasını amaçlıyoruz.

-E-Ticaret

Son zamanların yükselen pazarlama platformu olan, internet kullanıcılarının da aynı doğrultuda yükselen bir dünyada, dijital pazarlamanın en etkili yöntemlerinden sadece bir tanesi. E-ticaret alt yapımız ile bu platformda bulunmak isteyen müşterilerimize E-ticaret web siteleri hazırlamaktayız.

-Mobil Uygulama

Kullanıcı sayısı sürekli artan mobil cihazlara uygun, dijital iletişim planlaması için mobil uygulamalar üretiyoruz. Android, İOS, HUAWEI App Gallery platformlarına geliştirdiğimiz uygulamalar ile geniş kitlelere çok kısa sürede ulaşma olanağı sunuyoruz.

mobil geliştirme 70%
web Geliştirme 90%
Kullanıcı arayüzü tasarımı 60%
50%

Mobile
Development

70%

Wearable
Development