logo
Yazılım Çözümleri

TCRM 7/24, ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmış, hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olacak bir müşteri talep, istek ve şikayet yazılımıdır. Sahip olduğu veri depolama işlevi ile pazarlama, çağrı merkezi, satış ve hizmetler arasındaki faaliyetlerin koordinasyonunu verimli ve kolay bir şekilde yürütmenizi sağlamaktadır.
TCRM 7/24 ile müşterilerinize ait her türlü bilgiyi, satış ve satış sonrası süreçleri takip edebilmenizi, etiketleyebilmenizi ve ilgili birimlerle paylaşabilmenizin yanı sıra istediğiniz zaman çok sayıda istatistiki raporla sorgulayabilmenizi sağlamaktadır.

Hemen Teklif Alın
logo
Yazılım Hizmetleri

Müşteri hangi kullanıcı üzerinde bulunduğu, iş akışının hangi evresinde bulunulduğu, bildirim girişinin ne zaman gerçekleştirildiği gibi bilgiler de kullanıcıların eklediği açıklamalarla birlikte detaylı olarak görüntülenebilir.
TCRM 7/24 üzerinde gerçekleştirilecek herhangi bir aksiyon sonrasında kullanıcılara bilgi ve uyarı mesajları gönderilebilir.
TCRM 7/24, diğer sistemlerle veri alışverişi mümkündür.
TCRM 7/24, bildirimleri çözmek için birimler arası iş birliğini sağlar.
TCRM 7/24, herhangi bir bildirim üzerinde ne kadar zaman harcandığını ve hangi durumlarda gecikme yaşandığını takip edebilmekle birlikte performans raporları da üretebilmektedir.
TCRM 7/24, müşterilerinizden gelen talep, istek ve şikayetlerin tüm bölüm, birim, şube, mağazalarla aynı platformda takip edilebilmesine olanak sağlar.

Predictive, Progressive, Blended Arama Teknolojisi
IVR, IVR Üzerinden Tahsilat, IVN, QM, Voice Recording, SMS
Proje ve kampanya bazında açık raporlama ve ses kayıt ara yüzü

Bizimle İletişime Geçin
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı
Open chat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?