logo
Çağrı Merkezi Hizmetleri

Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili eğitim almış müşteri temsilcileri ile 7 gün 24 saat müşterilerinizin talep ve ihtiyaçlarını karşılayarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.
Şirketiniz ile birlikte belirlenen hedefler ve hizmet süreçleri çerçevesinde üstün kalitede hizmeti en verimli şekilde sağlayan Pal Teknoloji, uzman müşteri hizmetleri temsilcileri, destek kadrosu ve teknik ekibi ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
Sizin için müşterilerinizin her an yanında olan Pal Teknoloji, müşteri memnuniyetinin sağlanması, müşteri talep ve şikayetlerinin eksiksiz bir şekilde karşılanması için gerekli tüm süreçlerin yönetilmesini sağlayarak size özel çözümler üretmektedir.

Hemen Teklif Alın

Müşteri Hizmetleri

Sipariş Alma

Backoffice

Mağaza Bazlı Çağrı Yönlendirme

KPI Hedefi

Taşan Çağrı

logo
Inbound Hizmetler

Müşterilerinizden sipariş konusunda gelen talepler 7/24 yanıtlanmakta ve siparişlerle ilgili bilgiler kaydedilerek ortak veri tabanı aracılığı ile en kısa sürede bilgilerinize sunulmaktadır.
Pal Teknoloji, karşılıklı santral entegrasyonu ile taşan çağrıların ya da mesai saati dışında gelen çağrıların karşılanmasını sağlanmaktadır.
Mağaza sayısı fazla olan ve tek bir numara üzerinden değil de mağazalar üzerinden müşteri hizmetleri çağrılarını yöneten şirketler için, ek olarak kurulan santral alt yapısı ve mevcut mağaza numaralarının IP’ ye çevrilmesi yöntemi ile numara yönlendirilmesi sağlanmaktadır.

%90 Cevaplama Oranı
%80 Service Level ( İlk 20 Sn.)
*E-Posta Yönetimi
*Dijital Ortama Taşıma
*Mektup ve Kargo İşleme
*Portföy ve Bilgi Güncelleme
*Tasnif

Outbound Hizmetler
Bizimle İletişime Geçin
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı
Open chat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?