Hello

Hakkımızda

Pal Teknoloji İletişim Hizmetleri
Pal Teknoloji 2008 yılında, işletme süreçlerinin yüksek verimlilikle yönetilmesini sağlayacak nitelikli insan kaynakları ve yönetimsel araçları müşterilerinin hizmetine sunmak amacı ile kurulmuştur.Pal Teknoloji’nin müşterilerine sunduğu hizmetler arasında başta Çağrı Merkezi Hizmetleri olmak üzere, Çağrı Merkezi Kurulumu, Canlı Destek Hizmetleri, Sosyal Medya Takibi, SEO, Yazılım ve Teknoloji Çözümleri, Danışmanlık faaliyetleri gibi birçok operasyon ve destek çözümleri yer almaktadır.

Hizmetlerimiz

Çağrı Merkezi Hizmetleri

İkna kabiliyeti güçlü, iletişim becerisi yüksek müşteri temsilcileri ile profesyonel, müşteri memnuniyeti odaklı Çağrı Merkezi Hizmetleri sunulmaktadır.

Yazılım & SEO Çözümleri

Müşterileriniz ile olan diyaloğunuzu arttırabileceğiniz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilebilen Yazılım Çözümleri sunulmaktadır.

Teknoloji Çözümleri

Yatırım ve personel maliyetine katlanmadan anahtar teslim Çağrı Merkezi kurulumu ile daha hızlı iletişim kanalları tercih eden müşterilerimiz için IVR&IVN Hizmetleri sunulmaktadır.

Merchandising

Markanız, sahada sizin adınıza kurulmuş profesyonel ekipler ile temsil edilerek, marka imajınızın güçlenmesi sağlanmaktadır.

Çağrı Merkezi Oteli

Çağrı Merkezi Hoteli, Seat Kiralama hizmetiyle ihtiyacınız olan tüm teknoloji ve altyapı desteği sağlamaktadır.

Neden Pal Teknoloji?

Faaliyet gösterdiği her alanda sunduğu süreklilik ve güvenilirlik ile müşterileri tarafından tercih edilen bir şirket olmayı hedeflemektedir.
Müşterilerinin Çağrı Merkezi, Web Chat, SMS ve Sosyal Medya mecralarını yönetebilen bir iletişim merkezidir.
Müşterilerinizin talep, şikâyet veya bilgilerini kolay ve basit bir şekilde raporlandırarak dilediğiniz periyotlarda sizlere ulaştırır.
Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet ve organizasyon yapısı oluşturarak firmanıza değer katar.
Satış / Pazarlama ve çapraz satışlarla satış hacminiz büyür.
Operasyon giderlerinizi azaltır. Teknik altyapı yatırımı, kira, personel, yazılım, CRM, seat gibi maliyetleriniz ortadan kalkar.
Uygun personel seçimi, eğitimi ve adaptasyonu ile uğraşmaz verimli personel yatırımı yaparsınız.
Hizmetiniz kesintiye uğramadan sürer.Siz asıl işinizi yaparsınız, işi profesyoneller aracılığı ile yürütürsünüz.

Open chat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?