logo
Çağrı Merkezi Hizmetleri

* Tele Satış & Tele Pazarlama
Telefonda satış teknikleri konusunda eğitimli, ikna kabiliyeti yüksek uzman müşteri temsilcileri, satış hedefleriniz doğrultusunda uygulanan script yönetimi, esnek ve yaratıcı iş kurguları ile üstün başarı sağlanmaktadır.
* Tahsilat ve Ödeme Hatırlatma
utbound aramalarda yüksek verimlilikte çalışan Predictive Dialer teknolojisi kullanılarak, kısa süre içerisinde, yüksek ulaşım oranı ile tüm tahsilat ve ödeme sözü alma aramalarında tahsilat performansı arttırılmaktadır.
* Müşteri Memnuniyeti, Anket, CATI, Bilgi Verme
Müşteri memnuniyeti ölçümü ve anket aramaları; yüksek ulaşım oranları ve gerektiği takdirde bilgi sistemlerinize kolayca entegre olabilecek Pal teknolojisi ile kısa proje zamanları içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Hemen Teklif Alın
logo
Inbound Hizmetler

Pal Teknoloji, gelişmiş teknoloji ve uzman insan kaynağıyla tüm data – bilgi güncelleme aramalarınızı hızlı ve kaliteli olarak sizin adınıza gerçekleştirmekte ve raporlamaktadır.
Saha satış ekibinin etkin kullanılabilmesi ve sıcak satışa daha fazla zaman ayırabilmeleri için satış sürecinin önemli bir aşaması olan randevu alma faaliyeti, etkin bir şekilde gerçekleştirilerek, alınan randevular Outlook hesaplarına yönlendirilmektedir.
Pal Teknoloji, sadık müşteri statüsünde yer alan; ancak bir süredir marka dahilinde alım yapmamış müşterilerin belirlenmesi, müşterinin geri kazanılması adına kampanya kurgularında sizlere yardımcı olarak müşterinin kazanılmasını sağlamaktadır.
Pal Teknoloji, ürün satışı sonrasında servis yönlendirmesinden, ürün montajının sağlanmasına, müşterinin hizmetten memnun olup olmadığının öğrenilmesine kadar tüm süreci takip etmekte ve yönetmektedir.

Veri Güncelleme
Randevu Organizasyonu
Müşteri Kazanımı Aramaları
Teknik Servis Koordinasyonu

Outbound Hizmetler
Bizimle İletişime Geçin
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı
Open chat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?